Aktuální hygienická opatření.

Na základě rozhodnutí vlády a Ministerstva zdravotnictví je od 10. 9. 2020 nutné nosit roušku ve společných prostorách uvnitř budov. Roušky není nutné používat uvnitř tříd. Každé dítě bude mít k dispozici minimálně dvě vlastní roušky.

Zdravíme z adapťáku. Vše je v pořádku. Ginkgo a Baobab.

Příspěvek dětí na Zoopark Zájezd

Každoročně velmi rádi navštěvujeme s dětmi Zoopark Zájezd a mnoho žáků se sem pak často vrací i s rodiči. Oblíbili jsme si přírodovědné programy, které jsou školám nabízeny. Již před časem, ještě než vypukla karanténní opatření, děti z vlastní iniciativy začaly vybírat peníze na podporu této ZOO. Rozhodly se přispívat ze svého vlastního kapesného a společně nastřádaly 1060,- Kč, které byly dne 8.5.2020 zoologické zahradě věnovány. Doufáme, že i tato podpora pomohla přispět k udržení chodu krásné malé ZOO.

Děkujeme všem žákům, dospívajícím, rodičům, dalším rodinným příslušníkům a kamarádům za krásné výsledky a věříme, že jste si trošku mákli nebo se alespoň pobavili.

Naše počítačové středisko zaznamenalo 605 zápisů do výsledkových listin a počet zúčastněných olympioniků byl 152 osob a jeden pes.

Snimek obrazovky 2020 06 08 v 21.28.44

Školní on-line korolympiáda 2020

V prvním červnovém týdnu probíhá napříč všemi trojročími školní on-line Korolympiáda, které se účastní žáci, rodiče, kamarádi i učitelé.

Všichni si mohou vyzkoušet na dvacet různorodých disciplín jako například skok přes sebe, hod šiškou nebo míčem, válení sudů, držení kolíčku, běh, jízda na kole, míčová nebo švihadlová školka, hvězda a třeba také pozice orla nebo stromu.

Cílem této KOROLYMPIÁDY není najít ty nej, ale naskákat, nasčítat, natočit nebo třeba naházet co největší počty kroku, skoků, stop či kilometrů. A přitom se prostě bavit, hýbat a smát.

Tak neleňte a pojďte se také zapojit! Za Korolympijský výbor Vás zvou Markéta Nečasová a Petra Pilátová

korolympiáda po 4 dnech

Snimek obrazovky 2020 06 03 v 8.26.40

Snimek obrazovky 2020 06 02 v 9.35.03

Zápis do ZŠ pro školní rok 2020/2021

Zápis do ZŠ pro školní rok 2020/2021 bude probíhat díky nepříznivé epidemiologické situaci v letošním roce netradičně - bez přítomnosti dětí. Přijímací řízení bude probíhat od 14. 4. do 25. 4. 2020. Přesné informace k průběhu zápisu jsou ke stažení níže.

Podmínky pro přijetí k základnímu vzdělávání 2020/2021

Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání 2020/2021

Žádost o odklad školní docházky

Opatření k zápisům do ZŠ pro školní rok 2020/2021

Vzhledem k opatřením v souvislosti se šířením koronaviru rozhodlo Ministerstvo školství o organizaci zápisů do ZŠ pro školní rok 2020/2021 bez přítomnosti dětí. Všechny formality je možné také zvládnout také bez osobní účasti zákonných zástupců. Podrobnosti níže v materiálu MŠMT. Další informace o zápisu a akcích pro rodiče a děti budeme průběžně sdělovat s ohledem na vývoj situace v šíření koronaviru. Vedení školy

Opatření k zápisu do ZŠ pro školní rok 2020/2021

Poděkování

Děkujeme panu Pavlu Čermákovi, který pro naši školu získal jako dar 10 počítačů od společnosti Česká spořitelna, a. s. a společně s dospívajícími počítače překonfiguroval a uvedl v provoz. PC se dali k žákům 3. trojročí, kteří nemusí nyní docházet na hodiny IKT do ZŠ Norská, ale výuka probíhá zde v Montessori Pařížská. Další počítače se daly do 2. trojročí a do školní družiny.

Pozdrav z Janova!

Cesta v pořádku, už jsme v ateliéru. Druhá skupina asi hledá sníh v Hraběticích.

Pozdrav ze Sedloňova

Zdravíme ze zasněženého Sedloňova, lyžovačka je skvělá, jídlo dobré a nálada taky :)

IMG 0531IMG 0528IMG 0530

Posíláme první vlaštovku ze Sedloňova. Máme se dobře, děti si hory a sníh užívají, vtip a dobrá nálada jim s sebou nechybí!

IMG 0522IMG 0523IMG 0524IMG 0525IMG 0526IMG 0527IMG 0528

Sedloňov

Dojeli jsme v pořádku na místo, sněhu je tu dost.  Od zítřka nás můžete sledovat na webkameře Skiareálu Sedloňov http://www.skisedlonov.cz/webcam. Zdravíme do Kladna.