Aktuální informace

Nová Ves nad Popelkou

17:45 Tak už zase jedeme. Příjezd cca v 18:15.

 

16:26 Příjezd v 16:45 se ruší. Autobusu se zablokovala převodovka a stojíme v Praze. Až budeme vědět víc, ozveme se. 

 

Předpokládaný příjezd ke škole v 16:45, ještě budeme upřesňovat. Prosíme, neparkujte přímo před školou pro snadné zastavení autobusu. Děkujeme.

zahradní slavnost 1

Poděkování

Děkujeme firmě Raiffeisen – Leasing, s.r.o. za darování kancelářského nábytku, který využijeme v našich nových prostorech 3. trojročí.

Sbírka pro Debru

S pomocí dětí, rodičů a zaměstnanců školy se podařilo v rámci sbírky pro společnost Debra, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel, vybrat částku 8 900 Kč. DĚKUJEME!

Předvánoční akce: Máte doma knihy navíc

Se zpožděním děkujeme za spolupráci na charitativní akci, která se konala v prosinci loňského roku. Prodejem knih se vybralo na Tomáška Klvaňu 35 000 Kč! (Viž fb stránky Aktivní Kladno).

 

V souvislosti se změnou § 9 odst. 3 zákona 258/2000 Sb., dochází ke změně termínů (lhůty platnosti) „Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě“ z původního 1 roku na 2 roky. Posudky vydané po listopadu v roce 2017, mají tedy nově platnost 2 roky, posudky vydané před tímto termínem platí pouze rok.

Projekt Minimalizace šikany

Vážení rodiče,
naše škola se v rámci zlepšování klimatu školy a v rámci dlouhodobého řešení nežádoucích vlivů ve škole opět přihlásila do projektu Minimalizace šikany.
Tento dvouletý projekt jsme před lety již jednou absolvovali s velkou částí pedagogického sboru.
Vzhledem k tomu, že máme mezi sebou nové kolegy, kteří tímto vzděláváním neprošli a proto, že cítíme potřebu se i nadále vzdělávat v této oblasti, přihlásili jsme se znovu. Ve školním roce 2017 a 2018 absolvujeme workshopy a v roce 2018/2019 bude naší škole poskytnuta supervize naší práce od lektorů projektu v této oblasti.

Nabídka prací pro rodiče

Vážení rodiče, v přiložené tabulce je nabídka prací, kterými můžete podpořit školu. V případě zájmu kontaktujte přímo učitele, který je u práce uveden nebo Andreu Levou na školním e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Seznam budeme aktualizovat.

Nabídka prací pro rodiče