Hledáme člověka na FUNDRAISING pro ZŠ Montessori Kladno
 
Forma: Dohoda o provedení práce se Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633
 
Rozsah práce: odhadujeme minimálně na několik hodin týdně, dle  aktivity a momentálního dění až po rozsah hodin, které je umožněn v rámci DPP
 
Práce je pro vás vhodná,  pokud hledáte přivýdělek s výrazně flexibilní pracovní dobou, jste příznivcem ZŠ Montessori Kladno, máte zkušenosti s žádostmi o dotace, granty, fundraising, nebojíte se vyřizovat různé administrativně technické záležitosti na úřadech.
 
Náplň práce: monitorování grantů vhodných pro pozemek v Libušíně a zajišťování žádostí a formalit ohledně žádostí a následně jejich realizace, pravidelná komunikace cca  1 x za měsíc s Hanou Kotíkovou nebo vedením školy, koordinace a zajišťování administrativních prací na úřadech, se kterými škola ohledně pozemku jedná. V současnosti se jedná o převzetí administrativy ohledně podané žádosti na Magistrátu města Kladna o oplocení pozemku a drobné stavby na něm (žádosti jsou podány a administrativní proces je v běhu).
 
Další možnosti: v případě možnosti a chuti lze tuto dohodu rozšířit obecně na shánění finančních prostředků na projekty celé ZŠ Montessori
 
Kontakt: Hana Kotíková 731 191 976, hana.kotikova@zsmontessorikladno.cz