Koncert pro klub – děkujeme!

V úterý 18. června jsme dovršili dlouho plánovanou a připravovanou akci – koncert pro klub. Vzhledem k potřebě více a častěji trávit výukový čas se skupinami dětí v klubu, navrhla naše Metrine dětem během pátečních dílen Club reconstruction workshop. Několikrát se žáci druhého trojročí scházeli, vymýšleli, navrhovali, rozkreslovali a plánovali. A nebáli se toho. Aukce obrazů, které bylo třeba namalovat. Placky, které bylo nutno navrhnout, překreslit a vyrobit. Připravovat, vařit, smažit, balit, přelévat, nerozlévat, prodávat, vypít a sníst mnoho dobrot. A nakonec co nejlépe natrénovat nové anglické písničky. K tomu se přidalo pár dalších neplánovaných projektů jako bylo rámování obrazů s Lukášem, který se nás také nelekl (díky!), příprava plakátů, rozpisů, cedulek, cenovek, jmenovek a nástěnek… ozvučení, sezení, jezení. Nebylo by to ovšem nic platné, kdyby nepřišlo opravdu velké množství nadšených a milých rodičů, kteří byli ochotní hrát s námi (a hlavně s Petrem) hru na boháče a obrázky vydražit! Moc děkujeme všem za úžasnou atmosféru a nemalý příspěvek na zútulnění školního klubu, celkem, včetně zisku z prodeje placek se vybralo 38 026 korun. Velké díky všem! O konkrétním využití peněz vás budeme informovat, některé z návrhů visí před šicí dílnou na nástěnce. Další naše originální monte placky budou na prodej na zahradní slavností příští středu.