Školní výdejna

Telefon a záznamník:  312 682 941
Mobil: 731 495 024 (určeno pouze k SMS) - odhlašování obědů

Výdej obědů

skolni-vydejna-3Doba výdeje obědů je stanovena od 12:00 do 14:00 hodin. Vstup do jídelny je povolen pouze strávníkům s pedagogickým doprovodem, a to v době jejich přestávky na oběd dle vyučovacího rozvrhu. Případný rodičovský doprovod čeká v chodbě školy. Po přiložení čipu k výdejnímu snímači, pokud má dítě oběd přihlášený, se kuchařce zobrazí velikost porce dle zařazení do příslušné kategorie. Pokud se na snímači zobrazí 0, oběd není aktivován (tzn. není přihlášen) a strávník v příslušný den oběd nemá.

Jídelníček

• Jídelníček na celý měsíc naleznete na portálu strava.cz. Zde si i můžete přihlašovat a odhlašovat obědy.

Aktuální jídelníček

13.1. – 17.1.2020

PONDĚLÍ:

Polévka brokolicová (A: 01,07)
Oběd M1 smažené rybí filé, brambory - pórek (A: 01,03,04,07)
Oběd M2 horňácký vepřový guláš, těstoviny (A: 01,06,07)
Doplněk salát zelný s kapií, míchaný kompot, černý čaj s cukrem a citr, mléko (7), sirup

ÚTERÝ:

Polévka zeleninový boršč (A: 01,07,09)
Oběd M1 čočka na kyselo, kuřecí rolka - sterilovaný salát (A: 01,06)
Oběd M2 telecí dušené s hráškem a karotkou, brambory (A: 01)
Doplněk salát mrkvový, červené zelí s křenem a zakysanou smetanou (7), ovocný čaj, bílá káva (1,7)

STŘEDA:

Polévka žampionová s bramborem (A: 01)
Oběd M1 králičí paprikáš, rýže (A: 01,07)
Oběd M2 flíčky s hlávkovým zelím - rajče (A: 01,03,07)
Doplněk salát kukuřicový se zeleninou, borůvkový cheesecake (1,7), černý čaj s cukrem a citr., džusový nápoj

ČTVRTEK:

Polévka hovězí vývar s těstovinou (A: 01,09)
Oběd M1 sekaná pečeně, brambory - salátová okurka (A: 01,03,07)
Oběd M2 jáhlovo-pohanková kaše s grankem (A: 01,07)
Doplněk salát fazolový se zeleninou a tofu, rajčatový s celerem a jogurtem (7,9), ovocný čaj, sirup

PÁTEK:

Polévka hrachová se smaženými perličkami (A: 01,03,07)
Oběd M1 kuře po srbsku, těstoviny (A: 01)
Oběd M2 nastavovaná kaše s cibulkou, uzená kýta - kyselá okurka (A: 01,06,07)
Doplněk salát ledový s cherry rajčaty, jahodový pudink s datlovo-kokosovými kolečky (1,7), černý čaj s cukrem a citr, mléko (7), sirup, ovoce

Změna jídelníčku a alergenů vyhrazena

Alergeny v potravinách

Označování alergenů je legislativně stanoveno na datum od 13.12.2014 v souladu s potravinovým právem. V jídelníčku jsou alergeny označeny číslem. Bližší informace naleznete v přiloženém souboru, ve škole pak na nástěnce u jídelny. Na vyžádání kuchařka při výdeji u okénka může vysvětlit, ve které složce jídla se alergen nachází. Seznam potravinových alergenů, které podléhají legislativnímu označování dle směrnice 1169/11 EU.

1. Obiloviny obsahující lepek - nejedná se o celiakii, výrobky z nich
  2. Korýši a výrobky z nich  - patří mezi potraviny ohrožující život
  3. Vejce a výrobky z nich  - patří mezi potraviny ohrožující život
  4. Ryby a výrobky z nich