Školní výdejna

Telefon a záznamník:  312 682 941
Mobil: 731 495 024 (určeno pouze k SMS) - odhlašování obědů

Výdej obědů

skolni-vydejna-3Doba výdeje obědů je stanovena od 12:00 do 14:00 hodin. Vstup do jídelny je povolen pouze strávníkům s pedagogickým doprovodem, a to v době jejich přestávky na oběd dle vyučovacího rozvrhu. Případný rodičovský doprovod čeká v chodbě školy. Po přiložení čipu k výdejnímu snímači, pokud má dítě oběd přihlášený, se kuchařce zobrazí velikost porce dle zařazení do příslušné kategorie. Pokud se na snímači zobrazí 0, oběd není aktivován (tzn. není přihlášen) a strávník v příslušný den oběd nemá.

Jídelníček

• Jídelníček na celý měsíc naleznete na portálu strava.cz. Zde si i můžete přihlašovat a odhlašovat obědy.

Aktuální jídelníček

Vážení rodiče,

bližší informace k polévce, doplňku a nápoji naleznete na strava.cz.

Děkujeme za pochopení.

21. 9. – 25. 9. 2020

PONDĚLÍ:

Oběd M1 aljašská treska na másle a bylinkách, brambory - salát celerový s červenou řepou (9)(A:01,04,07)
Oběd M2 zeleninové rizoto se sýrem, rajče - okurkový salát (A: 01,07,09)

ÚTERÝ:

Oběd M1 pečená krkovička se šouletem, kyselá okurka - salát zelný s kapií (A: 01)
Oběd M2 drůbeží minutkový guláš, těstoviny - ovocná přesnídávka (A: 01)

STŘEDA:

Oběd M1 hovězí pečeně, brambory, hořčice, cibule, sýr, kukuřicový salát se zeleninou - smetanový krém (alergeny viz. obal) (A: 01,07)
Oběd M2 rýžový nákyp s ovocem - smetanový krém (alergeny viz. obal) (A: 01,03,07)

ČTVRTEK:

Oběd M1 vepřové nudličky na kari, rýže - ovoce (A: 01,07)
Oběd M2 špagety s česnekem a parmezánem - ovoce (A: 01,07)

PÁTEK:

Oběd M1 hovězí tokáň, těstoviny - ledový salát s cherry rajčaty (A: 01)
Oběd M2 masová haše, vejce, brambory, rajče - ledový salát s cherry rajčaty (A: 01,03,07)

Změna jídelníčku a alergenů vyhrazena

Alergeny v potravinách

Označování alergenů je legislativně stanoveno na datum od 13.12.2014 v souladu s potravinovým právem. V jídelníčku jsou alergeny označeny číslem. Bližší informace naleznete v přiloženém souboru, ve škole pak na nástěnce u jídelny. Na vyžádání kuchařka při výdeji u okénka může vysvětlit, ve které složce jídla se alergen nachází. Seznam potravinových alergenů, které podléhají legislativnímu označování dle směrnice 1169/11 EU.

1. Obiloviny obsahující lepek - nejedná se o celiakii, výrobky z nich
  2. Korýši a výrobky z nich  - patří mezi potraviny ohrožující život
  3. Vejce a výrobky z nich  - patří mezi potraviny ohrožující život
  4. Ryby a výrobky z nich