Vážení rodiče, vážení přátelé školy,
 
ve dnech 3. – 4. 11. 2021 navštíví naši školu dvě zkušené pedagožky z Akademie Biberkor, aby u nás provedly supervizi 3. trojročí. Pozvali jsme je do školy proto, že se chceme neustále  posouvat v naší práci dál, abychom mohli Vašim dětem poskytovat co nejlepší péči a vzdělávání. Sdílení zkušeností na mezinárodní úrovni je pro nás pro všechny velice přínosné. 
 
Christina Angermeier a Astrid Semmler mají bohaté zkušenosti se vzděláváním dospívajících a my jsme je požádali, aby během své návštěvy Kladna věnovaly čas i Vám rodičům. Možná, že Vaše děti dospívají bez větších problémů, možná máte zatím děti v 1. nebo 2. trojročí, v každém případě toto společné setkání může být přínosné pro nás pro všechny. Využijme této výjimečné příležitosti a přijďte si poslechnout Astrid Semmler a Christinu Angemeier z Montessori školy Biberkor v německém Bergu. Pojďme se jich společně ptát na vše, co nás kolem dospívání našich dětí zajímá.
 
Přednáška se koná 3. 11. 2021 v 18:30 v ZŠ Montessori, Pařížská 2249, Kladno, vstupné je 250 Kč. 
Účast si můžete rezervovat na skola@zsmontessorikladno.cz a vůbec nejlepší bude, pokud si přijdete vstupenku zakoupit rovnou do kanceláře školy k Markétě Grundové vždy v pondělí a středu v čase 8:00 – 16:30 (po dohodě i jiný den)