Úvod 5 Škola 5 Rozdělení školy 5 1. trojročí

Třídní učitelka: Mgr. Magdaléna Smržová
Asistentka: Barobora Černá
Vychovatelka: Jana Vaníčková

Naše třída má modrou barvu. Modrá je barva komunikace, asi proto si tak rádi společně povídáme. A o čem? Jednoduše o všem, co přináší školní život. Radíme se, sdílíme zážitky z výletů a pomáháme si. Náš třídní strom je javor. Javorový list nám připomíná lidskou ruku a javor tak symbolizuje naši pracovitost a dovednost spolupracovat. Máme také třídního maskota Veveřici. Je to loutka, o kterou společně pečujeme.

Třída Kaštan

Třídní učitelka: Ing. Jana Salajová
Asistentka: Lenka Pívalová
Vychovatelka: Tereza Jakubíková

Třída Bříza

Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Karešová
Asistentka: Mgr. Zuzana Pinkavová
Vychovatelka: Kateřina Zelenková

Bříza je odolný strom. Její nálety často rostou i tam, kde se jiným stromům nedaří. Její dřevo se používalo k výrobě mnoha užitečných nástrojů. Míza, která proudí pod kůrou břízy na jaře je plná síly a léčivá. Proto věříme, že se nám v naší třídě bříza bude dařit dobře, budeme se cítit v pohodě, silní a schopni zvládnout všechna úskalí vzdělávání.

Třída Jeřáb

Třídní učitelka: Martina Černá
Asistentka: Bc. Petra Satranová
Vychovatelka: Bc. Petra Satranová

Z červených plodů jeřabin vytváříme pomocí trpělivé jehly a příze společných pravidel soudržné korále, elipsu, v níž má každý tvar, barva či velikost své místo.