Úvod 9 Pro rodiče

Výpomoc od Rodičů

Co sháníme? Jakou pomoc vítáme? Podívete se do tabulky níže, kde naleznete přehledně co vše potřebujeme, co sháníme a s čím nám můžete pomoci.
Za každou pomoc budeme my i Vaše děti moc rádi.

Objednávka stravy

K přihlášení na stránky pro objednávání stravy potřebujete znát své uživatelské jméno a heslo, které obdržíte u vedoucí školní jídelny. Nejprve musíte zadat číslo naší školní jídelny (0654) a poté již své přihlašovací jméno a heslo.

Členské příspěvky:

Dne 20. 11. 2021 byla výše členských příspěvků stanovena členskou schůzí OSMK na 1200,- Kč/měsíc, resp. 12 000,- Kč/rok na jedno dítě. Mimořádní členové (bez dětí ve škole): 10,- Kč/rok.
Bankovní účet pro úhradu příspěvků je veden u Fio banky Číslo účtu: 29 000 88 051 / 2010, jako variabilní symbol uvádějte, prosím, prvních šest číslic rodného čísla vašeho dítěte, ve zprávě pro příjemce potom jméno dítěte a počet měsíců, za které platíte.