Úvod 5 Školní výdejna

Školní výdejna

Výdej obědů

Doba výdeje obědů je stanovena od 12:00 do 14:00 hodin. Vstup do jídelny je povolen pouze strávníkům s pedagogickým doprovodem, a to v době jejich přestávky na oběd dle vyučovacího rozvrhu. Případný rodičovský doprovod čeká v chodbě školy. Po přiložení čipu k výdejnímu snímači, pokud má dítě oběd přihlášený, se kuchařce zobrazí velikost porce dle zařazení do příslušné kategorie. Pokud se na snímači zobrazí 0, oběd není aktivován (tzn. není přihlášen) a strávník v příslušný den oběd nemá.

Adresa výdejny: Základní škola Montessori Kladno, Pařížská 2249, Kladno 272 01
Telefon a záznamník: 312 682 941
Mobil: 731 495 024 (určeno pouze k SMS) – odhlašování obědů
E-mail: 4zsjidelna@seznam.cz

Objednávka stravy

K přihlášení na stránky pro objednávání stravy potřebujete znát své uživatelské jméno a heslo, které obdržíte u vedoucí školní jídelny. Nejprve musíte zadat číslo naší školní jídelny (0654) a poté již své přihlašovací jméno a heslo.

Jídelníček na tento měsíc

Jídelníček na celý měsíc naleznete na portálu strava.cz. Nejprve zadejte číslo naší školní jídelny (0654).

Alergeny v potravinách

Označování alergenů je legislativně stanoveno na datum od 13.12.2014 v souladu s potravinovým právem. V jídelníčku jsou alergeny označeny číslem. Bližší informace naleznete v přiloženém souboru, ve škole pak na nástěnce u jídelny. Na vyžádání kuchařka při výdeji u okénka může vysvětlit, ve které složce jídla se alergen nachází. Seznam potravinových alergenů, které podléhají legislativnímu označování dle směrnice 1169/11 EU.

1. Obiloviny obsahující lepek – nejedná se o celiakii, výrobky z nich
2. Korýši a výrobky z nich  – patří mezi potraviny ohrožující život
3. Vejce a výrobky z nich  – patří mezi potraviny ohrožující život
4. Ryby a výrobky z nich